خرید کتونی از هایپرجیم:

در آناتومی بدن پا به عنوان قلب دوم شناخته می شود، بنابراین اهمیت دادن به آن لازم و ضروری است. یکی از مواردی که می توان در اهمیت به پا، انجام داد پوشیدن کتونی مناسب و استاندارد است. در طول روز پاها میتوانند چند هزار بار نیروی وزن را تحمل کنند بنابراین در حفظ و سلامت آنها باید کوشید.

امروزه کتونی ها در طرح ها، رنگها و اشکال گوناگون تولید می شوند و کمپانی های مطرحی در این زمینه فعالیت می کنند.

نکاتی که در خرید کفش کتونی باید به آنها توجه کرد عبارت است از:

مناسب بودن کفش

اولین اشتباه رایج در خصوص استفاده از کفش ها این است که یک کفش را برای مصارف گوناگون استفاده کرد به هیچ عنوان نباید این کار را انجام داد، هر کفش بسته به نوع تولید آن برای انجام مصارف خاص ساخته شده است، مثلاً کتونی های ورزشی مدلهای مختلفی دارند و برای هر ورزش یک کفش تولید شده است که کاملاً می تواند در حین انجام آن ورزش پاها را در شرایط خوبی قرار دهد.

راحتی و تناسب کفش با پا

به هیچ عنوان نباید راحتی پا در کفش را قربانی ظاهر آن کرد، بنابراین در هنگام خرید اولویت با  راحت بودن پا در کفش است. به خصوص در مصارف خاص ورزشی مانند فوتبال، بسکتبال، والیبال، هندبال، کوهنوردی و غیره که این موضوع اهمیت بیشتری پیدا می‌کند.

حفظ و نگهداری این کفش

به هیچ عنوان نباید کتونی را در شرایط مرطوب و خیس نگهداری کرد زیرا باعث از هم پاشیدگی کفش خواهد شد، از کفش باید خشک و خنک نگهداری شود. میتوانید در هنگام استفاده از کتونی ها از عرق گیر های مخصوص استفاده کنید تا همواره پا در کتونی خشک و خنک بماند.

فروشگاه هایپرجیم ارائه کننده انواع کتونی های ورزشی و معمولی می باشد در فروشگاه هایپرجیم برای تمامی رده های سنی کتونی موجود می باشد.

بهترین مدل کتونی در هایپرجیم:

مهمترین عنصر راه رفتن بر روی سطوح مختلف و فعالیت های متفاوت کفش می باشد، بنابراین در هنگام خرید کفش باید نکات بسیاری را مد نظر داشت.

در هنگام خرید یک کتونی مانند خرید کفش ویکو افراد می‌توانند بسته به میل خود مدل و یا سبک آن را انتخاب کنند، مطمئناً تنوع بالای آنها باعث می‌شود همه افراد بتوانند سبک دلخواهشان را پیدا کنند.

اما چنانچه برای فعالیت خاص قرار است کفش تهیه کنید باید این کفش منطبق با آن فعالیت باشد، در صورتی که به این نکته توجه نکنید مطمئناً سلامتی و فعالیت ورزشی شما مختل خواهد شد.

کارشناسان خبره در این زمینه معتقدند که هیچ تفاوتی ندارد صاحب کفش پسر یا دختر، زن یا مرد باشد، اولویت اول راحتی کفش است. بنابراین در هنگام خرید کتونی دقت داشته باشید ابتدا راحتی را مد نظر بگیرید سپس به زیبایی و کیفیت آن توجه کنید. البته لازم نیست که گفته شود قیمت کفش یک اصل دیگر تعیین کننده در انتخاب آن می باشد.

نکات خرید کتونی:

مهمترین مواردی که در انتخاب کتونی باید مد نظر داشته باشید عبارت است از:

استفاده طولانی مدت برای مصارف معمولی

استفاده برای مصارف ورزشی.

مطمئناً کفشی که برای مصارف معمولی در مدت طولانی به پای افراد می باشد باید استاندارد و انعطاف پذیر باشد زیرا در طولانی مدت باعث فشار به پنجه پا و ستون فقرات خواهد شد، بنابراین به این نکته اهمیت ویژه دهید.

کتونی که برای مصارف ورزشی می خواهید از آن استفاده کنید باید قابلیت های آن با ورزش مورد نظر همخوانی داشته باشد، مثلا نمی‌توان از کتونی تنیسور ها برای فوتبال استفاده کرد زیرا کاملاً ناکارآمد است و باعث عذاب ورزشکار خواهد شد، بنابراین حتماً کتونی باید منطبق با نیاز فرد تهیه شود.

فروشگاه هایپرجیم ارائه کننده مدلهای مختلف کتونی می باشد، در مرکز خرید هایپرجیم خریداران می توانند از امتیازات خرید غیر حضوری در شرایط کنونی اپیدمی بهره‌مند شوند.

فروشگاه هایپر جیم

نمایشگاه و فروشگاه : 02166006000 - 02166005000 - 02166055079 

تماس با کارشناسان : عبدالحسینی  09122648409 حاجیلویی  09122108002

آدرس نمایشگاه و دفتر فروش : تهران خیابان آزادی به سمت انقلاب جنب مترو شادمان نبش کوچه زمانی پلاک 6 ساختمان 133 طبقه ی چهارم واحد 6 

ایمیل :
مبلغ : تماس بگیرید
وب سایت :
آدرس :
به این آگهی امتیاز بدهید :
10 / 10
از 1 کاربر

تماس با آگهی دهنده

شماره تماس شما : *
متن پیغام شما : *
تصویر امنیتی :

مشخصات آگهی

اضافه به علاقه مندی ها
تعداد بازدید : 1442
نمایش همه
علاقه مندی ها ()